Zobrazit větší

Černé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro

5708760674848

A2:1288008 (pro objednávky)

Nové

Zařiďte si koupelnu snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám ušetří čas i nervy. Dopřejte...

Více informací:

Výrobce: Zone

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 189 Kč

Více informací:

Černé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro - Zrcadla - Yes Móda .cz

Černé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro


Zařiďte si koupelnu snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám ušetří čas i nervy. Dopřejte si své vlastní domácí lázně, ve kterých bude čerpání nové energie realitou.

O značce:
Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Zrcadla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz