Zobrazit větší

Zrcadlo v šedé barvě EMKO Dew, ø 55 cm

4772045001705

A2:1283640 (pro objednávky)

Nové

K vytvoření tohoto překrásného zrcadla Dew inspirovala designérku jménem Rasa Balaišé ranní i večerní rosa. Skleněné doplňky ve tvaru...

Více informací:

Výrobce: EMKO

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 41 dnů od objednávky.Cena: 5 699 Kč

Více informací:

Zrcadlo v šedé barvě EMKO Dew, ø 55 cm - Zrcadla - Yes Móda .cz

Zrcadlo v šedé barvě EMKO Dew, ø 55 cm


K vytvoření tohoto překrásného zrcadla Dew inspirovala designérku jménem Rasa Balaišé ranní i večerní rosa. Skleněné doplňky ve tvaru bubliny můžete umístit na spodní část zrcadla a pověsit na ně například šperky. Stejně jako kapky skutečné rosy, obsahuje zrcadlo mystické kouzlo a dodá interiéru tajemný nádech.

O značce:

Litevská značka EMKO navrhuje již 10 let nábytek aktivně, zodpovědně a moderně. Její kořeny jsou zasazeny do starověké baltské řemeslné výroby na místo, kde se propojují různé evropské kultury. Do domovů přináší optimismus a pohodí, které usnadňuje každodenní úkoly a činnosti.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Zrcadla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zrcadlo v šedé barvě EMKO Dew, ø 55 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz