Stojací lampa Kare Design Factory, výška 240 cm

4025621392309

A2:989232 (pro objednávky)

Nové

Obklopte svůj domov svitem prvotřídního designu!Německá značka Kare Design výrobku představuje zářivá svítidla, která prosvětlí každý tmavý...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 25 dnů od objednávky.


Cena: 41 468 Kč

Více informací:

Stojací lampa Kare Design výrobku Factory, výška 240 cm - Volně stojící lampy - Yes Móda .cz

Stojací lampa Kare Design výrobku Factory, výška 240 cm


Obklopte svůj domov svitem prvotřídního designu!Německá značka Kare Design výrobku představuje zářivá svítidla, která prosvětlí každý tmavý kout v interiéru a ozvláštní jej o jemné a netradiční prvky.Ukažte svému okolí, že na detailech záleží. Ukažte jim to svítidlem, které si navždy získá své místo nejen ve vašem domově, ale i ve vašem srdci.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Svítidla | Volně stojící lampy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Stojací lampa Kare Design výrobku Factory, výška 240 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: