Zobrazit větší

Kameninová váza A Simple Mess Nice Ballad Blue, ⌀ 18 cm

5722009638811

A2:1267178 (pro objednávky)

Nové

Něžná, minimalistická a tak všestranná! Tuhle kameninovou vázu využijete v jakékoli místnosti, kde zrovna potřebujete zkrášlit kout...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 879 Kč

Více informací:

Kameninová váza A Simple Mess Nice Ballad Blue, ⌀ 18 cm - Vázy - Yes Móda .cz

Kameninová váza A Simple Mess Nice Ballad Blue, ⌀ 18 cm


Něžná, minimalistická a tak všestranná! Tuhle kameninovou vázu využijete v jakékoli místnosti, kde zrovna potřebujete zkrášlit kout květinami. Sama o sobě vypadá nádherně, takže i bez květin bude působit stylovém dojmem.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Vázy, sochy a sošky | Vázy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kameninová váza A Simple Mess Nice Ballad Blue, ⌀ 18 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz