Zobrazit větší

Zelená skleněná váza A Simple Mess Hedge, výška 38 cm

5722009636718

A2:1009382 (pro objednávky)

Nové

Étericky krásná, minimalistická, s láskou vyrobená. Tahle váza zapůsobí jak v doprovodu čerstvého kvítí, tak individuálně jako něžná...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 1 349 Kč

Více informací:

Zelená skleněná váza A Simple Mess Hedge, výška 38 cm - Vázy - Yes Móda .cz

Zelená skleněná váza A Simple Mess Hedge, výška 38 cm


Étericky krásná, minimalistická, s láskou vyrobená. Tahle váza zapůsobí jak v doprovodu čerstvého kvítí, tak individuálně jako něžná dekorace. Kam ji dáte, je jen na vás, vždyť fantazii se meze nekladou, máme pro vás však tip od samotné designérky: ta vázami zdobí svůj okenní parapet.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený, a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Vázy, sochy a sošky | Vázy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zelená skleněná váza A Simple Mess Hedge, výška 38 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz