TV komoda z masivního dubového dřeva se 3 zásuvkami Gazzda Fawn

A2:1051620 (pro objednávky)

Nové

Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, kvalitní materiály a precizní...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 64 dnů od objednávky.


Cena: 41 999 Kč

Více informací:

TV komoda z masivního dubového dřeva se 3 zásuvkami Gazzda Fawn - TV stolky a sestavy - Yes Móda .cz

TV komoda z masivního dubového dřeva se 3 zásuvkami Gazzda Fawn


Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, kvalitní materiály a precizní zpracování.Právě takový je nábytek Gazzda, jenž se vyroben z dubového dřeva, které mu mimo jiné zaručuje i stálost a dlouhověkost.Vlastnosti dubového dřeva Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.Jak pečovat o dubové dřevo Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem. Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.O značce Gazzda Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design výrobku Awards či Interior Innovation Award.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | TV stolky a sestavy


Potřebujete další informace k módnímu zboží TV komoda z masivního dubového dřeva se 3 zásuvkami Gazzda Fawn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: