Zobrazit větší

Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a 2 šuplíky Chez Ro Beauty

A2:1267806 (pro objednávky)

Nové

Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 3 799 Kč

Více informací:

Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a 2 šuplíky Chez Ro Beauty - Toaletní stolky - Yes Móda .cz

Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a 2 šuplíky Chez Ro Beauty


Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše babičky toaletku ve svých ložnicích ♥

Toaletní stolek Chez Ro Beauty nabízí úctyhodný prostor pro uchování dekorativní kosmetiky, šperků i parfémů. Nejen, že má 2 šuplíky, ale ivýklopnou desku, který skrývá zabudované zrcadlo.

Toaletka tak nabízí vše, po čem ženy touží. Útočiště, které máte jen pro sebe a zároveň místo, kde se nachází vše na dosah ruky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Toaletní stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a 2 šuplíky Chez Ro Beauty ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz