Zobrazit větší

Bílá stolička s nohami z dubového dřeva Tomasucci Cloud, 40 x 30 x 48 cm

8055186566637

A2:1089560 (pro objednávky)

Nové

Dopřejte si pohodlí během meetingů, schůzek či rodinných sešlostí. Stolička Tomasucci zařídí takový komfort, že budete rádi z;a každou...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 699 Kč

Více informací:

Bílá stolička s nohami z dubového dřeva Tomasucci Cloud, 40 x 30 x 48 cm - Taburety - Yes Móda .cz

Bílá stolička s nohami z dubového dřeva Tomasucci Cloud, 40 x 30 x 48 cm


Dopřejte si pohodlí během meetingů, schůzek či rodinných sešlostí. Stolička Tomasucci zařídí takový komfort, že budete rádi z;a každou chvíli, během které na nich budete sedět.

Italský design plný elegance, to je Tomasucci. Italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Design výrobkuéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Taburety a podnožky | Taburety


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá stolička s nohami z dubového dřeva Tomasucci Cloud, 40 x 30 x 48 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz