Zobrazit větší

Bílá stojací šperkovnice se zrcadlem a LED podsvícením Chez Ro Bien

A2:1267802 (pro objednávky)

Nové

Se zrcadlem značky Chez Ro budete každé ráno vědět, kdo je v zemi nejkrásnější. Nebudeme ale soudit knihu podle obalu. To nejdůležitější se...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 3 299 Kč

Více informací:

Bílá stojací šperkovnice se zrcadlem a LED podsvícením Chez Ro Bien - Šperkovnice - Yes Móda .cz

Bílá stojací šperkovnice se zrcadlem a LED podsvícením Chez Ro Bien


Se zrcadlem značky Chez Ro budete každé ráno vědět, kdo je v zemi nejkrásnější. Nebudeme ale soudit knihu podle obalu. To nejdůležitější se vždy skrývá uvnitř. A tak je tomu i s stylové šperkovnicí Bien.

Zrcadlové sklo skrývá dostatečně prostornou šperkovnici, kde můžete uchovat jakékoliv poklady. Díky praktickým věšáčkům a poličkám si každý šperk najde své místo.

Aby byly vaše poklady jako v bavlnce, jsou vnitřní stěny šperkovnice vyloženy materiálem, který připomíná samet. Šperkům tak nehrozí žádné poškrábání.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do ložnice | Organizéry a šperkovnice | Šperkovnice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá stojací šperkovnice se zrcadlem a LED podsvícením Chez Ro Bien ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz