Zobrazit větší

Modrá rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh

A2:1265796 (pro objednávky)

Nové

Špetka extravagance v pohodě výrazné modré pohovky nikdy neuškodí. Materiál produktu připomínající samet je neuvěřitelně v kurzu a když se navíc...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 51 dnů od objednávky.Cena: 28 699 Kč

Více informací:

Modrá rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh - Sedací soupravy - Yes Móda .cz

Modrá rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh


Špetka extravagance v pohodě výrazné modré pohovky nikdy neuškodí. Materiál produktu připomínající samet je neuvěřitelně v kurzu a když se navíc zkombinuje s černými kovovými nohami, vznikne kousek, který si zamilujete a návštěvy ho budou jen obdivovat.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Pohovky | Sedací soupravy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrá rohová pohovka MESONICA Kobo, pravý roh ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz