Zobrazit větší

Šedá rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh

A2:1265704 (pro objednávky)

Nové

Šedá rohová pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova moderní design....

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 84 dnů od objednávky.Cena: 37 099 Kč

Více informací:

Šedá rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh - Sedací soupravy - Yes Móda .cz

Šedá rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh


Šedá rohová pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova moderní design. Je tím pravým kusem nábytku pro vyznavače minimalismu a trendů v bydlení. Díky své pevné konstrukci a potahu z materiálu připomínajícího samet si ji zamilujete.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Pohovky | Sedací soupravy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz