Zobrazit větší

Hnědá kožená třímístná pohovka Max Winzer Norwin

4052431023062

A2:909324 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Norwin ztělesňuje stylové, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem Chesterfield.Hledáte-li...

Více informací:

Výrobce: Max Winzer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 66 dnů od objednávky.Cena: 67 699 Kč

Více informací:

Hnědá kožená třímístná pohovka Max Winzer Norwin - Sedací soupravy - Yes Móda .cz

Hnědá kožená třímístná pohovka Max Winzer Norwin


Kolekce Norwin ztělesňuje stylové, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem Chesterfield.

Hledáte-li kombinaci nadčasového stylu a podmanivého glamouru, zvolte Nowrin!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Pohovky | Sedací soupravy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hnědá kožená třímístná pohovka Max Winzer Norwin ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz