Zobrazit větší

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn

A2:1051678 (pro objednávky)

Nové

Sedací kolekce Fawn je pohlazením pro tělo i pro duši.Snoubí se v ní totiž ladné linie, prvotřídní materiály a především příjemné...

Více informací:

Výrobce: Gazzda

Cena: 83 999 Kč

Více informací:

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn - Sedací soupravy - Yes Móda .cz

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn


Sedací kolekce Fawn je pohlazením pro tělo i pro duši.

Snoubí se v ní totiž ladné linie, prvotřídní materiály a především příjemné sedáky, které vám zaručí maximální pohodlí ♥

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design výrobku Awards či Interior Innovation Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Pohovky | Sedací soupravy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz