Zobrazit větší

Šedozelená trojmístná pohovka Kare Dersign My Desire

4025621796183

A2:922120 (pro objednávky)

Nové

Kolekce křesel, pohovek a taburetek My Desire stojí na tvrdé a poctivé práci zručných řemeslníků Kare Design výrobku. Hýří luxusem a měkkými...

Více informací:

Výrobce: Kare Design

Cena: 56 182 Kč

Více informací:

Šedozelená trojmístná pohovka Kare Dersign My Desire - Sedací soupravy - Yes Móda .cz

Šedozelená trojmístná pohovka Kare Dersign My Desire


Kolekce křesel, pohovek a taburetek My Desire stojí na tvrdé a poctivé práci zručných řemeslníků Kare Design výrobku. Hýří luxusem a měkkými materiály, které dodají lesk a třpyt vaší domácnosti.bez kompromisů!

Německá značka Kare Design výrobku je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Pohovky | Sedací soupravy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedozelená trojmístná pohovka Kare Dersign My Desire ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz