Zobrazit větší

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo

A2:1051600 (pro objednávky)

Nové

Vytvořte si s kolekcí Ena skříň, která bude přesně podle vašich představ.K tomuto modulovému dílu s připevněním vpravo stačí...

Více informací:

Výrobce: Gazzda

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 62 dnů od objednávky.Cena: 31 799 Kč

Více informací:

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo - Šatní skříně - Yes Móda .cz

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo


Vytvořte si s kolekcí Ena skříň, která bude přesně podle vašich představ.

K tomuto modulovému dílu s připevněním vpravo stačí připevnit druhý modulový díl na levou stranu. Doplnit je můžete i o policový díl, který můžete umístit mezi ně, nebo jej připevnit jen k jednomu dílu na potřebnou stranu.

Díky tomu získáte na své oblečení tolik místa, kolik opravdu potřebujete.

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design výrobku Awards či Interior Innovation Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Šatní skříně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz