Zobrazit větší

Skříň Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřová

4025621797647

A4:38595 (pro objednávky)

Nové

Dvoudveřová skříň Shanti Surprise Puzzle je ozdobena ručně vyřezávanými motivy a ornamenty z různých částí Indie. Tyto krásné destičky s...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 53 290 Kč

Více informací:

Skříň Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřová - Šatní a úložné skříně - Yes Móda .cz

Skříň Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřová

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Poznámka: Vyrobeno v Indii
  • Rozměr: 180 × 85 × 45 cm
  • Váha: 90 kg


Dvoudveřová skříň Shanti Surprise Puzzle je ozdobena ručně vyřezávanými motivy a ornamenty z různých částí Indie. Tyto krásné destičky s osobitým kouzlem dělají z každého kusu nábytku originál. Skříň je vyrobena z mangového a akáciového dřeva opatřeného voskem. Vypadá jako komplikovaně propracovaná skládačka složená z řezbářských prací, které v sobě skrývají tajemné příběhy a proroctví. Drsné originální formy jednotlivých destiček nesou nádech starých časů se šarmem a jedinečnou aurou indické historie.

Kategorie sportovního zboží: Domov | Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Šatní a úložné skříně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Skříň Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřová ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz