Zobrazit větší

Skříň Chalet - 12 zásuvek

4025621776048

A4:38417 (pro objednávky)

Nové

Pozoruhodné mistrovské dílo v podobě skříně Chalet obsahuje 12 různých zásuvek pro malé i velké poklady. Speciálně vyráběný kovový...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 54 990 Kč

Více informací:

Skříň Chalet - 12 zásuvek - Šatní a úložné skříně - Yes Móda .cz

Skříň Chalet - 12 zásuvek

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Poznámka: Vyrobeno v Indii
  • Rozměr: 120 × 60 × 40 cm
  • Váha: 51,86 kg


Pozoruhodné mistrovské dílo v podobě skříně Chalet obsahuje 12 různých zásuvek pro malé i velké poklady. Speciálně vyráběný kovový nábytek ze vzdálené oblasti Rajasthan je krásným a kvalitním uměleckým dílem, které se dodává zejména do rezidencí a paláců indických královských rodin. Řemeslné umění získané v průběhu generací je uloženo do exotických skříněk se zvláštní aurou a jedinečným vzhledem. Komoda je vyrobena z mangového dřeva, plechu a tradičních materiálů, jako jsou kosti, skleněné mozaiky a bílý kov. K dispozici jsou také další modely.

Kategorie sportovního zboží: Domov | Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Šatní a úložné skříně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Skříň Chalet - 12 zásuvek ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz