Bílá čtyřdveřová šatní skříň Szynaka Meble Madison

A2:925880 (pro objednávky)

Nové

Madison je sněhově bílá kolekce romanticky laděného nábytku, jehož design byl inspirován francouzským venkovem.O značce:Szynaka Meble je...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.


Cena: 35 199 Kč

Více informací:

Bílá čtyřdveřová šatní skříň Szynaka Meble Madison - Šatní a úložné skříně - Yes Móda .cz

Bílá čtyřdveřová šatní skříň Szynaka Meble Madison


Madison je sněhově bílá kolekce romanticky laděného nábytku, jehož design byl inspirován francouzským venkovem.O značce:Szynaka Meble je největším polským výrobcem nábytku, který se pyšní skutečně bohatou tradicí: značka totiž byla založena roku 1957 Janem Szynakou, jehož jméno dodnes nese. Ve svých činnostech úspěšně kombinuje kvalitu a nezávadnost s ochrannou životního prostředí.✔ kvalita: je zaručena množstvím certifikátů (ISO, OHSAS, FSC) ✔ mise: je díky zkušenostem, lásce k řemeslu a inovacím v dokonalé harmonii tvořit nábytek, který ve kterémkoli interiéru vytvoří neopakovatelnou atmosféru ✔ rodinná společnost: značku Szynaka vede už 4. generace ✔ velké množství kolekcí: ze sortimentu Szynaka si vybere každý ✔ ochrana životního prostředí: produkce nábytku je založena na prověřených materiálech, které neubližují přírodě ✔ charitativní aktivity: nezapomínají tu ani na podporu svého okolí (od dětských domovů přes sportovní kluby až po spolupráci s místními univerzitami)

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Šatní a úložné skříně


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílá čtyřdveřová šatní skříň Szynaka Meble Madison ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: