Zobrazit větší

3D samolepky ovál - 5ks Supertáta

A11:2733-2003 (pro objednávky)

Nové

Také si občas říkáš, jak je možné, že se z tebe rodiče ještě nezbláznili? Často to vypadá, jako by snad měli nějaké nadpřirozené...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 138 Kč

Více informací:

3D samolepky ovál - 5ks Supertáta - Samolepky - Yes Móda .cz

3D samolepky ovál - 5ks Supertáta


Také si občas říkáš, jak je možné, že se z tebe rodiče ještě nezbláznili? Často to vypadá, jako by snad měli nějaké nadpřirozené schopnosti. Oceň jejich vytrvalost v podobě dárku s tímto superúžasným motivem! . 3D samolepky s plastickým efektem, též často nazývané jako logoprint. Nejen, že skvěle vypadají, ale díky zalití grafického návrhu polyuretanovou pryskyřicí, mají také dlouhou životnost a působí 3D efektem. Tato pryskyřice je krystalicky čirá, pružná, otěruvzdorná, odolná proti UV záření a různým chemikáliím, barevně stálá. Nemusíte se tak bát, že by vaše 3D samolepky vybledly.

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Samolepky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží 3D samolepky ovál - 5ks Supertáta ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz