Zobrazit větší

Šedá rozkládací pohovka s područkami Innovation Long Horn Twist Granite

A2:1305902 (pro objednávky)

Nové

Design výrobkuová a komfortní pohovka, která zanechá silný dojem? Rozhodně tato z kolekce Long Horn od inovativní nábytkářské značky Innovation...

Více informací:

Výrobce: Innovation

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 39 dnů od objednávky.Cena: 71 139 Kč

Více informací:

Šedá rozkládací pohovka s područkami Innovation Long Horn Twist Granite - Rozkládací pohovky - Yes Móda .cz

Šedá rozkládací pohovka s područkami Innovation Long Horn Twist Granite


Design výrobkuová a komfortní pohovka, která zanechá silný dojem? Rozhodně tato z kolekce Long Horn od inovativní nábytkářské značky Innovation ♥

Za příjemným potahem a stylovémi tvary se skrývá také praktická funkčnost. Konkrétně možnost pohovku rozložit na lůžko pro nečekané nocležníky.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace - otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá rozkládací pohovka s područkami Innovation Long Horn Twist Granite ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz