Zobrazit větší

Modrá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Elegance Petrol, 97 x 230 cm

A2:1305794 (pro objednávky)

Nové

Minimalistický design, který zaujme na první pohled s jako praktické využití. To nabízí kolekce rozkládacích pohovek Balder od značky...

Více informací:

Výrobce: Innovation

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 50 dnů od objednávky.Cena: 54 987 Kč

Více informací:

Modrá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Elegance Petrol, 97 x 230 cm - Rozkládací pohovky - Yes Móda .cz

Modrá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Elegance Petrol, 97 x 230 cm


Minimalistický design, který zaujme na první pohled s jako praktické využití. To nabízí kolekce rozkládacích pohovek Balder od značky Innovation.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Potah této pohovky je ke všemu snímatelný. Snadno ho tak vyperete a bude opět zářit novotou.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace - otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Elegance Petrol, 97 x 230 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz