Zobrazit větší

Zelená třímístná rozkládací pohovka Mazzini Sofas Marigold

5901122059592

A2:1269914 (pro objednávky)

Nové

Nechte se unést velmi stylovém designem s puncem luxusu. To nabízí třímístná pohovka z kolekce Marigold od značky Mazzini Sofas. Na první...

Více informací:

Výrobce: Mazzini Sofas

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 47 dnů od objednávky.Cena: 25 499 Kč

Více informací:

Zelená třímístná rozkládací pohovka Mazzini Sofas Marigold - Rozkládací pohovky - Yes Móda .cz

Zelená třímístná rozkládací pohovka Mazzini Sofas Marigold


Nechte se unést velmi stylovém designem s puncem luxusu. To nabízí třímístná pohovka z kolekce Marigold od značky Mazzini Sofas. Na první pohled zaujme nadýchanou opěrní a sedací částí. Celkový dojem utváří dva polštářky, kterým to nejvíce sluší u stylovéch područek.

Lze ji i rozložit. Nabízí tak hodně prostoru, na kterém se můžete parádně vyspat a pohodlně se rozvalit.

Pohovka má rám z masivního borovicového dřeva a čalounění z polyesterových vláken. Ta mají vysokou hodnotu Martindale, která určuje jejich odolnost proti oděru. A tento designový kousek je na tom velmi dobře.

Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

O značce:
Značka Mazzini Sofas má ve své nabídce nábytek vyráběný v Evropě, který je laděný do oblíbeného skandinávského stylu. V jejich repertoáru lze vybírat z pohovek, křesel, židlí, pufů, podnožek, čalouněných lavic nebo také postelových čel. Jejich design si oblíbily i sítě vyhlášených hotelů a lázní, kde právě tento nábytek dotváří atmosféru k dokonalosti. Vyberte si z široké variace designů, textilií a barev, které vám splní sen o krásném bydlení jednou provždy.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zelená třímístná rozkládací pohovka Mazzini Sofas Marigold ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz