Zobrazit větší

Švestkově fialová rozkládací pohovka Bobochic Paris Loft, levý roh

5902860482949

A2:1202692 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Loft výborně kombinuje jednoduchý design s praktičností. Aby taky ne! Byla navržena francouzskými designéry a její kvalitní provedení...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 80 dnů od objednávky.Cena: 33 699 Kč

Více informací:

Švestkově fialová rozkládací pohovka Bobochic Paris Loft, levý roh - Rozkládací pohovky - Yes Móda .cz

Švestkově fialová rozkládací pohovka Bobochic Paris Loft, levý roh


Kolekce Loft výborně kombinuje jednoduchý design s praktičností. Aby taky ne! Byla navržena francouzskými designéry a její kvalitní provedení vám zajistí ničím nerušený odpočinek v pohodlí vždy, když se vrátíte domů.O značce:

Tým désignerů francouzské značky Bobochic má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.
Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Švestkově fialová rozkládací pohovka Bobochic Paris Loft, levý roh ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz