Zobrazit větší

Šedá police Tenzo Brax, výška 180 cm

7394084073498

A2:1274782 (pro objednávky)

Nové

Že polic není nikdy dost? To víme my i švédská značka Tenzo, která přichází s kolekcí polic Brax.Na šikovné polici se budou skvěle...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.Cena: 2 599 Kč

Více informací:

Šedá police Tenzo Brax, výška 180 cm - Regály - Yes Móda .cz

Šedá police Tenzo Brax, výška 180 cm


Že polic není nikdy dost? To víme my i švédská značka Tenzo, která přichází s kolekcí polic Brax.

Na šikovné polici se budou skvěle vyjímat fotky z dovolené, upomínkové předměty i pro romantické duše stylové a voňavé svíčky.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Knihovny a police | Regály


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá police Tenzo Brax, výška 180 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz