Zobrazit větší

Bavlněné prostěradlo Snurk Le-Trottoir, 180 x 200 cm

8718421920105

A2:5589 (pro objednávky)

Nové

Le Trottoir je tu! Chcete si vyzkoušet, jaké je to spát na chodníku? Kdo by o to stál, že? Ale uznejte, že design tohoto prostěradla je vskutku...

Více informací:

Výrobce: Snurk

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 55 dnů od objednávky.Cena: 1 599 Kč

Více informací:

Bavlněné prostěradlo Snurk Le-Trottoir, 180 x 200 cm - Prostěradla - Yes Móda .cz

Bavlněné prostěradlo Snurk Le-Trottoir, 180 x 200 cm


Le Trottoir je tu! Chcete si vyzkoušet, jaké je to spát na chodníku? Kdo by o to stál, že? Ale uznejte, že design tohoto prostěradla je vskutku povedený! Za prostěradlem Le Trottoir stojí navíc myšlenka pomáhat bezdomovcům - část peněz z každého prodaného kusu jde evropským nadacím na podporu mladých bezdomovců.

Motivy na povlečení jsou v životní velikosti i velmi realistickém zpracování, a to díky do detailu propracované fotografické předloze, na které designéři pracují i několik měsíců. A protože skvělý design si zaslouží skvělé zpracování, je fotografické předloha následně přetištěná na nejkvalitnější bavlnu.
- Materiál produktu: 100% bavlna
- Rozměry produktu: 180 x 200 cm
- Poznámka: lze prát na 40 stupňů, lze sušit v sušičce

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Prostěradla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bavlněné prostěradlo Snurk Le-Trottoir, 180 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz