Zobrazit větší

Odkládací stolek z dubového dřeva Woodman Drum, ø 53 cm

A2:1289854 (pro objednávky)

Nové

Tento odkládací stolek z dubového dřeva nese hrdě svůj název Drum, svým tvarem opravdu připomíná bubínek. Do vašeho domova přinese...

Více informací:

Výrobce: Woodman

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 48 dnů od objednávky.Cena: 6 999 Kč

Více informací:

Odkládací stolek z dubového dřeva Woodman Drum, ø 53 cm - Příruční stolky - Yes Móda .cz

Odkládací stolek z dubového dřeva Woodman Drum, ø 53 cm


Tento odkládací stolek z dubového dřeva nese hrdě svůj název Drum, svým tvarem opravdu připomíná bubínek. Do vašeho domova přinese originalitu a můžete si být jistí, že si ho okamžitě zamilujete.

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, s do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Odkládací stolek z dubového dřeva Woodman Drum, ø 53 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz