Zobrazit větší

Příruční stolek z teakového dřeva HSM collection Cube, 40 x 40 cm

8719956073038

A2:1286482 (pro objednávky)

Nové

Navoďte u sebe doma atmosféru, díky které se duchem vždy přesunete z;a prosluněnými plážemi a šumem moře. Nábytek značky HSM collection je...

Více informací:

Výrobce: HSM collection

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 3 199 Kč

Více informací:

Příruční stolek z teakového dřeva HSM collection Cube, 40 x 40 cm - Příruční stolky - Yes Móda .cz

Příruční stolek z teakového dřeva HSM collection Cube, 40 x 40 cm


Navoďte u sebe doma atmosféru, díky které se duchem vždy přesunete z;a prosluněnými plážemi a šumem moře. Nábytek značky HSM collection je výhradně z exotických dřevin, které s interiérem umí divy.

Teakové dřevo:
Tento produkt je vyroben z teakového dřeva, které se díky svým vlastnostem řadí mezi nejlepší a nejcennější dřeviny.

Je vysoce trvanlivé, pevné a nepropustné. Navíc je odolné proti plísním, vlhkosti, hnilobě a bobtnání. Právě z toho důvodu je oblíbeným materiálem pro výrobu zahradního nábytku.

Jeho hlavní výhodou je ale i fakt, že jej není třeba ošetřovat olejem. Svůj půvab navíc neztrácí ani po letech. Díky přírodním vlivům naopak získává stylové stříbrnou patinu.

Exotické dřeviny:
Teakové, mahagonové, palisandrové a mangové dřevo jsou přírodní produkty, které se i po průmyslovém zpracování stále mění a takzvaně \„pracují\“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení.

O značce:
HSM collection je holandská značka oslavující vůně exotických dálek. Vyrábí bytelný nábytek ze dřev jako jsou mangové, teakové či akáciové. Právě díky těmto materiálům si doma navodíte správnou atmosféru, ve které se bude relaxovat jedna radost.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Příruční stolek z teakového dřeva HSM collection Cube, 40 x 40 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz