Zobrazit větší

Odkládací stolek Essey Tall Illusion Clear

A2:69319 (pro objednávky)

Nové

Stůl Illusion je v historii ikonické dánské značky Essey brán jako další obrovský milník. Je totiž designovým zhmotněním prosté krásy a...

Více informací:

Výrobce: Essey

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 6 299 Kč

Více informací:

Odkládací stolek Essey Tall Illusion Clear - Příruční stolky - Yes Móda .cz

Odkládací stolek Essey Tall Illusion Clear


Stůl Illusion je v historii ikonické dánské značky Essey brán jako další obrovský milník. Je totiž designovým zhmotněním prosté krásy a plné funkčnosti, které ocenil celý odborný i laický svět. Přitom z;a jeho návrhem stála naprosto prachobyčejná chvíle:

\„Jednou jsem šel v Kodani kolem kavárny. Bylo zrovna pozdní dopoledne a obsluha chystala kulaté stoly k obědu. Každý z ubrusů byl čtvercový a téměř, jen o píď, se dotýkal podlahy. Zastavil jsem a mobilem jsem si udělal rychlou fotku. Pak jsem se zeptal na jednom workshopu, zda by šlo něco podobného vyrobit z plastu. Odpověď zněla NE! Nedal jsem se a pokračoval jsem ve zkoumání možností. Za několik měsíců jsem se mohl pochlubit prvním prototypem stolku Illusion, jedinečného příkladu významu symbolického funkcionalismu, který se dočkal obrovského zájmu ze strany veřejnosti, designérů i zákazníků.\“

John Brauer je pyšný na své dílo a není divu. Jeho krása totiž okouzlila naprosto každého. Nemohli jsme se dočkat, až vám tento legendární skvost nabídneme, protože jeho designová čistota je naprosto dechberoucí.
- Materiál produktu: akryl
- Rozměry produktu: 56 x 32 cm (v x š)
- Hmotnost produktu: 4,2 kg
- Design výrobku: John Brauer
- Tloušťka materiálu: 4 mm
- Baleno: v ochranné zelené fólii, která kopíruje tvar stolku

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Odkládací stolek Essey Tall Illusion Clear ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz