Zobrazit větší

Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile

A2:651410 (pro objednávky)

Nové

Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec...

Více informací:

Výrobce: Jean Dubost

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 66 dnů od objednávky.Cena: 3 199 Kč

Více informací:

Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile - Příbory - Yes Móda .cz

Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile


Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů.

Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu.

Jean Dubost je ve Francii synonymem pro preciznost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Příbory


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 24 příborů z nerezové oceli Jean Dubost Sile ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz