Zobrazit větší

Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia

A2:227629 (pro objednávky)

Nové

Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro...

Více informací:

Výrobce: Jean Dubost

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 409 Kč

Více informací:

Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia - Příbory - Yes Móda .cz

Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia


Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.
- Materiál produktu: nerez ocel (1,5 mm)
- Sada: 6x lžíce 21 cm

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Příbory


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 6 lžic z nerezové oceli v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz