Zobrazit větší

24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost All

A2:227587 (pro objednávky)

Nové

Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici,...

Více informací:

Výrobce: Jean Dubost

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 2 899 Kč

Více informací:

24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost All - Příbory - Yes Móda .cz

24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost All


Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.
- Čepel: nerez ocel
- Sada: 6x nůž 23 cm, 6x vidlička 21 cm, 6x lžíce 21 cm, 6x lžička 15 cm
- Vhodné do myčky: ano

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Příbory


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží 24dílná sada příborů z nerezové oceli Jean Dubost All ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz