Zobrazit větší

Sada 6 nožů z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged

A2:82685 (pro objednávky)

Nové

Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel...

Více informací:

Výrobce: Jean Dubost

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 059 Kč

Více informací:

Sada 6 nožů z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged - Příbory - Yes Móda .cz

Sada 6 nožů z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged


Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.
- Materiál produktu: nerez ocel
- Sada: 6x nůž
- Délka: 23 cm

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Příbory


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 6 nožů z nerezové oceli v dárkovém balení Jean Dubost Forged ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz