Zobrazit větší

Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm

8681875313376

A2:1217190 (pro objednávky)

Nové

Hoďte svou postel do gala. Tento set obsahuje designově sladěné kousky z příjemné a oblíbené bavlny, díky které se vám bude spát jako na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 009 Kč

Více informací:

Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm - Povlečení - Yes Móda .cz

Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm


Hoďte svou postel do gala. Tento set obsahuje designově sladěné kousky z příjemné a oblíbené bavlny, díky které se vám bude spát jako na obláčku. Součástí je kromě povlečení i prostěradlo.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Povlečení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz