Zobrazit větší

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Ollie, 140 x 200 cm

8718421926978

A2:26461 (pro objednávky)

Nové

Bez kvalitního zpracování by byl dokonalý design k ničemu, tímto heslem se řídí mladí holandští designéři stojící z;a značkou Snurk. A je...

Více informací:

Výrobce: Snurk

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 56 dnů od objednávky.Cena: 1 599 Kč

Více informací:

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Ollie, 140 x 200 cm - Povlečení - Yes Móda .cz

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Ollie, 140 x 200 cm


Bez kvalitního zpracování by byl dokonalý design k ničemu, tímto heslem se řídí mladí holandští designéři stojící z;a značkou Snurk. A je to znát na první pohled - krásný a propracovaný design a kvalitní šití.

Na zrodu toho všeho stál sen mladé designérky o "kartonovém povlečení" pro bezdomovce, který nakonec dostal reálných podob a dosáhl obrovského úspěchu. Pak přicházely další a další nápady i celá řada požadavků na design povlečení od lidí z celého světa a zrodil se Snurk. Motivy na povlečení jsou v životní velikosti i velmi realistickém zpracování, a to díky do detailu propracované fotografické předloze, na které designéři pracují i několik měsíců. A protože skvělý design si zaslouží skvělé zpracování, je fotografické předloha následně přetištěná na nejkvalitnější bavlnu.
- Materiál produktu: 100% bavlna
- Rozměry produktu: 140 x 200 cm (povlak na peřinu), 50 x 70 cm (povlak na polštář)
- Poznámka: povlak na peřinu je ukončený zipem

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Povlečení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Ollie, 140 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz