Zobrazit větší

Dvoudvéřová police Storm

4025621820598

A4:39038 (pro objednávky)

Nové

Máte rádi kvalitu, spolehlivost a okouzlující přírodní design? Dvoudvéřová police Storm bude vaším favoritem! Pevná a perfektně stabilní...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 54 690 Kč

Více informací:

Dvoudvéřová police Storm - Police - Yes Móda .cz

Dvoudvéřová police Storm

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Rozměr: 234 × 100 × 30 cm
  • Váha: 96 kg


Máte rádi kvalitu, spolehlivost a okouzlující přírodní design? Dvoudvéřová police Storm bude vaším favoritem! Pevná a perfektně stabilní konstrukce z lakované oceli splňuje i náročné požadavky na bezpečnost a dává možnost většího zatížení. Dvířka skrývají praktický úložný prostor a police z lakované borovice dodávají regálu jedinečný vzhled. Krásný policový regál má rafinované uspořádání, které ocení všichni ti, kdo mají rádi originální nábytek. K dispozici je také v jiných verzích.

Kategorie sportovního zboží: Domov | Nábytek | Knihovny, police a úložné skříně | Police


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dvoudvéřová police Storm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz