Tmavě šedá pohovka s podnožkou Kare Design Infinity

A2:881900 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 31 dnů od objednávky.


Cena: 47 024 Kč

Více informací:

Tmavě šedá pohovka s podnožkou Kare Design výrobku Infinity - Pohovky - Yes Móda .cz

Tmavě šedá pohovka s podnožkou Kare Design výrobku Infinity


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace kvalitních materiálů, výrazných detailů a sytých barevných tónů, které vašemu domovu dodají prvky jedinečnosti a extravagance.Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář. Doplňte jej o Kare Design výrobku.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě šedá pohovka s podnožkou Kare Design výrobku Infinity ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: