Tyrkysově modrá dvoumístná rozkládací pohovka MESONICA Munro

A2:1078426 (pro objednávky)

Nové

Moderně laděná pohovka, která je zároveň i praktickým pomocníkem? To je Munro. Nová rozkládací pohovka, kterou vám přináší značka...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 61 dnů od objednávky.


Cena: 34 789 Kč

Více informací:

Tyrkysově modrá dvoumístná rozkládací pohovka MESONICA Munro - Pohovky - Yes Móda .cz

Tyrkysově modrá dvoumístná rozkládací pohovka MESONICA Munro


Moderně laděná pohovka, která je zároveň i praktickým pomocníkem? To je Munro. Nová rozkládací pohovka, kterou vám přináší značka MESONICA.Pyšní se masivní konstrukcí, pohodlnými sedáky i matrací a výraznými švy. Mimoto je doplněna o bytelný italský mechanismus, který zaručuje lehké rozkládání a skládání pohovky z;a každé situace.O značce MESONICA MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tyrkysově modrá dvoumístná rozkládací pohovka MESONICA Munro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: