Tyrkysově modrá pohovka s lenoškou na pravé straně MESONICA Toro

A2:1078356 (pro objednávky)

Nové

Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v stylovém provedení a dekorativních polštářcích, ale...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 61 dnů od objednávky.


Cena: 32 869 Kč

Více informací:

Tyrkysově modrá pohovka s lenoškou na pravé straně MESONICA Toro - Pohovky - Yes Móda .cz

Tyrkysově modrá pohovka s lenoškou na pravé straně MESONICA Toro


Uvelebte se každý den v precizně vyrobené pohovce, jejíž půvab tkví nejen v stylovém provedení a dekorativních polštářcích, ale především v bytelně pevné a stabilní konstrukci, odolném polstrování a na dotek jemném čalounění.Tajemstvím tohoto kousku je ovšem i důmyslnost provedení. Pořídíte-li si k pohovce Toro i podnožku, můžete vytvořit pohodlné lůžko pro každého návštěvníka. Podnožku stačí jen přisunout k pohovce a nová postel je na světě.O značce MESONICA MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tyrkysově modrá pohovka s lenoškou na pravé straně MESONICA Toro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: