Třímístná pohovka Kare Design Cambridge Vintage

4025621437390

A2:989222 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled.Je to totiž právě...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.


Cena: 38 278 Kč

Více informací:

Třímístná pohovka Kare Design výrobku Cambridge Vintage - Pohovky - Yes Móda .cz

Třímístná pohovka Kare Design výrobku Cambridge Vintage


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled.Je to totiž právě kombinace kvalitních materiálů, výrazných detailů a sytých barevných tónů, které vašemu domovu dodají prvky jedinečnosti a extravagance.Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář. Doplňte jej o Kare Design výrobku.O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Třímístná pohovka Kare Design výrobku Cambridge Vintage ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: