Modrá trojmístná pohovka Kare Design Proud

4025621820680

A2:881910 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 26 dnů od objednávky.


Cena: 38 278 Kč

Více informací:

Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud - Pohovky - Yes Móda .cz

Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace kvalitních materiálů, výrazných detailů a sytých barevných tónů, které vašemu domovu dodají prvky jedinečnosti a extravagance.Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář. Doplňte jej o Kare Design výrobku.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: