Černá pohovka Kare Design Borocco

4025621767510

A2:922126 (pro objednávky)

Nové

Poseďte si tak, jak sedávaly hraběnky, vévodkyně a další urozená smetánka. Na této pohovce inspirované barokním smyslem pro pohodlí to půjde...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.


Cena: 44 966 Kč

Více informací:

Černá pohovka Kare Design výrobku Borocco - Pohovky - Yes Móda .cz

Černá pohovka Kare Design výrobku Borocco


Poseďte si tak, jak sedávaly hraběnky, vévodkyně a další urozená smetánka. Na této pohovce inspirované barokním smyslem pro pohodlí to půjde samo.Německá značka Kare Design výrobku je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Co je to Martindale test?Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černá pohovka Kare Design výrobku Borocco ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: