Zobrazit větší

Kuchyňský pedálový odpadkový koš ve zlaté barvě Bloomingville Dustbin

5711173133925

A2:1136510 (pro objednávky)

Nové

Vneste do své kuchyně novou energii v podobě doplňky, které plní praktickou i estetickou stránku věci. Tento kousek od Bloomingville se nese v...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 39 dnů od objednávky.Cena: 2 019 Kč

Více informací:

Kuchyňský pedálový odpadkový koš ve zlaté barvě Bloomingville Dustbin - Odpadkové koše - Yes Móda .cz

Kuchyňský pedálový odpadkový koš ve zlaté barvě Bloomingville Dustbin


Vneste do své kuchyně novou energii v podobě doplňky, které plní praktickou i estetickou stránku věci. Tento kousek od Bloomingville se nese v oblíbeném scandi stylu a ví, jak podtrhnout šarm vašeho domova.

O značce:
Design výrobkuérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení díky scandi řešeným doplňkům a dekoracím (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značku i po všech těch letech: rozdávat radost v sebemenších maličkostech.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Úklid | Odpadkové koše


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kuchyňský pedálový odpadkový koš ve zlaté barvě Bloomingville Dustbin ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz