Zobrazit větší

Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Meteor

A2:581094 (pro objednávky)

Nové

Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici,...

Více informací:

Výrobce: Jean Dubost

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 63 dnů od objednávky.Cena: 2 799 Kč

Více informací:

Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Meteor - Nože - Yes Móda .cz

Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Meteor


Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Vaření | Nože


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 5 nožů z nerezové oceli s magnetickým blokem Jean Dubost Meteor ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz