Zobrazit větší

Modrý noční stolek Marckeric Zack

8435178314161

A2:1288506 (pro objednávky)

Nové

Už jste slyšeli pojem \„moderní industriál\“?Noční stolek z kolekce Zack je jeho ukázkovým příkladem ♥ Přestože je vyroben z...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 40 dnů od objednávky.Cena: 2 799 Kč

Více informací:

Modrý noční stolek Marckeric Zack - Noční stolky - Yes Móda .cz

Modrý noční stolek Marckeric Zack


Už jste slyšeli pojem \„moderní industriál\“?

Noční stolek z kolekce Zack je jeho ukázkovým příkladem ♥ Přestože je vyroben z dřevovláknité MDF desky, díky povrchové úpravě působí jako kovový. A právě kov je jedním z ústředních materiálů industriálního stylu. MDF deska je však o kapku pevnější.

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek z;a férovou cenu, který bude slušet jak obýváku, tak pokoji vašich dospívající ratolestí nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Noční stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrý noční stolek Marckeric Zack ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz