Zobrazit větší

Oboustranný pekáč s teflonovým povrchem Orion Al

8592381114718

A2:1141758 (pro objednávky)

Nové

Hliníkový pekáč využijete jako klasický pekáč s víkem na přípravu masa, ale i jeho díly samostatně - horní díl jako mělký pekáč nebo...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 299 Kč

Více informací:

Oboustranný pekáč s teflonovým povrchem Orion Al - Nádoby a formy na pečení - Yes Móda .cz

Oboustranný pekáč s teflonovým povrchem Orion Al


Hliníkový pekáč využijete jako klasický pekáč s víkem na přípravu masa, ale i jeho díly samostatně - horní díl jako mělký pekáč nebo pánev na pečení i smažení.

Pekáč je opatřen nepřilnavým povrchem, který Vám umožní přípravu jídel na minimálním množství tuku. Díky úpravě vnějšího povrchu můžete oba díly použít na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukce a do trouby - max 260 °C. Výhodou jsou mimostředně umístěné úchyty, díky kterým se pekáče pohodlně vejdou do trouby. Při manipulaci doporučujeme použití kuchyňských chňapek. Vhodný do myčky na nádobí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Pečení | Pekáče a zapékací mísy | Nádoby a formy na pečení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Oboustranný pekáč s teflonovým povrchem Orion Al ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz