Zobrazit větší

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi

A2:941318 (pro objednávky)

Nové

Relaxační lehátko Egremi, jež bylo inspirované řeckou přírodní krásou, se pyšní konstrukcí vyrobenou z ohýbané překližky, jeho...

Více informací:

Výrobce: Linda Vrňáková

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 40 dnů od objednávky.Cena: 60 999 Kč

Více informací:

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi - Lenošky a otomany - Yes Móda .cz

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi


Relaxační lehátko Egremi, jež bylo inspirované řeckou přírodní krásou, se pyšní konstrukcí vyrobenou z ohýbané překližky, jeho polyesterový potah je pak vyplněný masážními míčky.

Myšlenkami se vrací na místo plné barev, vůně, chutí, snů a okamžiků zapomnění na běžné dny. Každý takové místo určitě zná: místo, kde se cítíme být sami sebou. Tohle vám Egremi dopřeje i v každodenním životě. Chvilku vědomého odpočinku, zapomnění a čas na snění.

V mírném pohybu pružného materiálu, díky míčkům, které vás příjemně masírují po celém těle, se vám snáze podaří uvolnit. V tomto lehátku dopřejete vašemu tělu a především vašim nohám příjemný pocit lehkosti.

Potah je upevněn ke konstrukci lehátka pomocí magnetů, které jsou stylovém funkčním řešením, zároveň však přináší blahodárné účinky, které využívali lidé již v dobách řeckých léčitelů. Masážní míčky v kombinaci s magnety léčí klouby, otoky, pomáhají uvolnit svalové křeče. Jsou protizánětlivé, hojivé, rozšiřují krevní cévy a také podporují klidný spánek, celkovou regeneraci a stabilitu imunitního systému. Tím výrazně přispívají ke zlepšení celkového zdravotního stavu.Lehátko je ve středu spojeno klínem, který lze snadno vysunout a tím jej rozložit na dvě části pro lepší manipulaci a skladnost.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Lenošky a otomany


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz