Šedá lenoška Kare Design Desire Velvet

4025621810421

A2:922146 (pro objednávky)

Nové

Kolekce křesel, pohovek, taburetek a milovaných lenošek My Desire stojí na tvrdé a poctivé práci zručných řemeslníků Kare Design výrobku. Hýří...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.


Cena: 38 792 Kč

Více informací:

Šedá lenoška Kare Design výrobku Desire Velvet - Lenošky a otomany - Yes Móda .cz

Šedá lenoška Kare Design výrobku Desire Velvet


Kolekce křesel, pohovek, taburetek a milovaných lenošek My Desire stojí na tvrdé a poctivé práci zručných řemeslníků Kare Design výrobku. Hýří luxusem a měkkými materiály, které dodají lesk a třpyt vaší domácnosti.bez kompromisů!Německá značka Kare Design výrobku je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Lenošky a otomany


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá lenoška Kare Design výrobku Desire Velvet ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: