Hnědé kancelářské křeslo Kare Design Big Boss

4025621766070

A2:1085126 (pro objednávky)

Nové

Sezení tak příjemné, že se nebudete chtít zvednout.. Zasloužíte si totiž tu nejlepší kvalitu a pohodlí.Kare Design výrobku přichází s tímto...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.


Cena: 70 588 Kč

Více informací:

Hnědé kancelářské křeslo Kare Design výrobku Big Boss - Křesla - Yes Móda .cz

Hnědé kancelářské křeslo Kare Design výrobku Big Boss


Sezení tak příjemné, že se nebudete chtít zvednout.. Zasloužíte si totiž tu nejlepší kvalitu a pohodlí.Kare Design výrobku přichází s tímto kouskem, který je designově dotažený do dokonalosti a pochlubit se může prémiovými materiály. Zkontrolováno přísnými německými designéry a výrobci ze značky Kare Design výrobku.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Křesla a pohovky | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědé kancelářské křeslo Kare Design výrobku Big Boss ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: