Zobrazit větší

Béžové křeslo se světlou konstrukcí Windsor & Co. Luna

5903018531328

A2:869492 (pro objednávky)

Nové

Komfortní, krásné křeslo jako vystřižené z vašeho oblíbeného černobílého filmu. Nemusíte se však bát, že k vám domů nezapadne, ba...

Více informací:

Výrobce: Windsor & Co Sofas

Cena: 10 299 Kč

Více informací:

Béžové křeslo se světlou konstrukcí Windsor & Co. Luna - Křesla - Yes Móda .cz

Béžové křeslo se světlou konstrukcí Windsor & Co. Luna


Komfortní, krásné křeslo jako vystřižené z vašeho oblíbeného černobílého filmu. Nemusíte se však bát, že k vám domů nezapadne, ba naopak! Ať je váš interiér zařízen jakkoli, zapůsobí Luna jako skvělý zútulňovací prvek.

O značce:

Windsor & Co. Sofas přichází s kolekcí minimalisticky laděného sedacího nábytku, který je vyráběn výhradně v Evropě a který se pyšní skandinávským, leč šik vzhledem, který okouzlujícím způsobem kombinuje moderní design se špetkou retra. Výsledkem tohoto spojení jsou nadčasové kousky, které do vašeho domova padnou, jako by tam byly odjakživa.

Každý z nich byl vyroben s důrazem na 3 klíčové přednosti: kvalita (a to jak po stránce materiálu, tak zpracování), pohodlí a krásný vzhled.

Nezapomínají tu ale ani na životní prostředí a produkují tedy ekologickým způsobem.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Křesla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Béžové křeslo se světlou konstrukcí Windsor & Co. Luna ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz