Zobrazit větší

Tmavě červené křeslo Softline Basket Vision Red

A2:1194514 (pro objednávky)

Nové

Nápadité křeslo Basket se stane dominantou interiéru. Jde o designový kus nábytku, který si pohraje s vaší fantazií.O kolekci: Křesla z...

Více informací:

Výrobce: Softline

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 90 dnů od objednávky.Cena: 53 199 Kč

Více informací:

Tmavě červené křeslo Softline Basket Vision Red - Křesla - Yes Móda .cz

Tmavě červené křeslo Softline Basket Vision Red


Nápadité křeslo Basket se stane dominantou interiéru. Jde o designový kus nábytku, který si pohraje s vaší fantazií.

O kolekci:
Křesla z kolekce Basket si berou inspiraci z plážových lehátek. Jejich základni myšlenku rozvádí do moderního designového pojetí. Tento nápaditý kus sedacího nábytku se hodí pro intimní chvílé strávené nad dobrou knihou. Využití najde ale i v rušnějších interiérech, ve kterých zaujme nejednoho člověka. Díky vysoké opěrce nabízí dostatek prostoru pro vaše záda.

O značce:
Značka Softline pochází z Dánska, kde byla založena v roce 1979. Jde o jednoho z předních výrobců v oblasti moderního nábytku. Kousky této značky jsou inovativní, multifunkční a mají vysokou kvalitu. V nabídce má několik různých kolekcí, které se řídí posledními trendy v oblasti designu a funkčnosti.

Co je to hodnota Martindale?
Číslo hodnoty Martindale určuje odolnost potahu vůči oděru. Čím větší hodnota, tím je odolnost vyšší. Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Křesla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tmavě červené křeslo Softline Basket Vision Red ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz